Icoone

ICOONE

Jedyna technologia, która może leczyć nieskończenie małe z nieskończenie wielkim rezultatem

Szybkie, skuteczne i nieinwazyjne rozwiązanie wielu problemów terapeutycznych i estetycznych Twojego ciała bez ryzyka wystąpienia skutków ubocznych! Efektywność i bezpieczeństwo zimnego lasera, światła LED oraz masażu podciśnieniowego zostały potwierdzone licznymi badaniami, przeprowadzonymi na całym świecie. ICOONE® LASER posiada szeroki wachlarz programów, dzięki czemu może oddziaływać na wiele problemów terapeutycznych. Dodatkowo można zastosować różne głowice zabiegowe w celu uzyskania rezultatów zarówno na twarzy, jak i na ciele.

Zabieg Icoone Gliwice Endermologia zabieg laserem
Sklep
Sklep

Oferta Video

Koniec rozstępów i cellulitu
Zabiegi odchudzające
Czym jest Icoone?
Urządzenie Icoone
Dla kogo?
Wskazania do zabiegu Icoone
Jak wygląda zabieg?
Przebieg zabiegu Icoone
Przeciwwskazania do zabiegu
Kiedy można wykonywać zabieg?
Ile zabiegów należy wykonać?
Ilość zabiegów Icoone.

Wykonujemy zabiegi z największą troską o pacjenta

JAKIE EFEKTY DAJE ICOONE?

Dzięki niemu pozbędziesz się:

 • wszelkich rodzajów cellulitu – wodnego, włóknistego, tłuszczowego
 • nadmiaru tkanki tłuszczowej
 • luźnej skóry
 • blizn i oparzeń
 • pękających naczynek oraz żylaków
 • stanów zapalnych i obrzęków
W zamian zyskasz:
 • ujędrnioną, elastyczną i napiętą skórę
 • natychmiastowy efekt wyszczuplenia
 • wymodelowaną oraz proporcjonalną sylwetkę
 • piękną figurę zaraz po porodzie
 • przyspieszony metabolizm
 • efekt liftingu w okolicach twarzy, szyi i dekoltu

DLA KOGO JEST ZABIEG ICOONE?

Zabieg Icoone przeznaczony jest dla wszystkich kobiet i mężczyzn niezależnie od ich wieku. W jego menu znajdziemy programy, które optymalnie dostosują się do indywidualnych potrzeb pacjenta.

Badania kliniczne przeprowadzane na prestiżowych uniwersytetach, wszystkie potwierdzają nadzwyczajną efektywność zabiegów ICOONE. W szczególności badania Profesora Scuderi wykazały ogromna przewagę skuteczności stymulacji mikrostrukturalnej w porównaniu do innych podciśnieniowych zabiegów, polegających na masażu mechanicznym. Bezinwazyjna metoda, która daje niezwykłe wyniki nawet w najtrudniejszych przypadkach.
Konstruktorem ICOONE jest Gianfranco Tudico były projektant i manager generalny LPG Systems, twórca wielu urządzeń i technologii tej firmy. W 2006 roku Gianfranco Tudico wraz z międzynarodowym zespołem lekarzy i inżynierów, opracował urządzenie oparte na najnowszych badaniach naukowych dotyczących skóry, przeprowadzonych w 2005 roku przez Profesora J.C. Guimberteau. Dzięki połączeniu wiedzy technicznej i najnowszych badań klinicznych powstał ICOONE, który jest urządzeniem dynamicznie budującym pozycję światowego lidera masażu mechanicznego stosowanego w medycynie estetycznej.
ciąża, uczulenie na światło, padaczka, choroby nowotworowe, porfiria, zioła: dziurawiec, koper włoski, rumianek, leki fotouczulające (niesterydowe leki przeciwzapalne: ibuprofen, naproxen, aspiryna, retinoidy, peelingi chemiczne, sulfonamidy), metalowe lub silikonowe implanty w miejscu zabiegu, problemy dermatologiczne skóry, choroby układu krążenia, choroby autoimmunologiczne.
Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu. Aby osiągnąć spektakularne rezultaty niezbędne jest ukończenie całego cyklu zabiegowego, co oznacza 15 sesji 2 do 3 razy w tygodniu lub codziennie. Systematyczność pozwoli na osiągnięcie niezwykłych rezultatów już po 2-3 tygodniach. Po skończeniu serii zabiegowej, zalecane jest przeprowadzanie 1 zabiegu miesięcznie dla utrzymania efektu.

Efekty zabiegów

Sposób działania

Działanie zabiegu Icoone

Opatentowana technologia Roboderm, polega na pracy zmechanizowanych głowic masujących wyposażonych w rolki z licznymi mikrootworami, co warunkuje bardzo precyzyjne i dogłębne działanie na każdy milimetr skóry bez jej rozciągania czy powodowania urazów. Dzięki aspiracji skóra otrzymuje 1180 bodźców mikrostymulacyjnych na dm2 wraz z każdym pełnym ruchem głowicy.

Dodatkowe działanie światła LED 650NM

Światło LED 650NM wpływa na tkanki: • Stymulując odbudowę komórkową poprzez produkcję kolagenu i elastyny. • Poprawiając mikrokrążenie krwi i dotlenienie tkanki. • Przyspieszając metabolizm komórkowy. ZALETY: • Minimalne ryzyko wystąpienia niepożądanych efektów ubocznych. • Brak ograniczeń jeśli chodzi o fototyp skóry, możliwość wykonywania zabiegów o każdej porze roku. • Po zabiegu pacjent od razu wraca do aktywnego trybu życia. • Zabiegi są szybkie i efektywne.

Dodatkowe działanie LASERA 915NM

LASER 915NM pomaga tkankom: • W naturalny sposób rozłożyć komórki tłuszczowe do glicerolu i wolnych kwasów tłuszczowych. • Zredukować cellulit poprzez zmniejszenie objętości Adipocytów. • Przyspieszyć metabolizm. ZALETY: • Nie niszczy błony komórek tłuszczowych, a jedynie redukuje w sposób znaczny i kontrolowany ich zawartość i objętość. • Mocno działa na głęboko zlokalizowany tłuszcz. • Nie uszkadza sąsiednich tkanek i naczyń krwionośnych. • Zabieg jest bezbolesny.

Działanie łączne

To połączenie opatentowanych i certyfikowanych przez FDA technik oferuje delikatną a zarazem efektywną stymulację, która jeszcze szybciej redukuje cellulit oraz modeluje sylwetkę. Fale o odpowiedniej długości wnikają w głąb tkanki tworząc efekt termiczny, który zwiększa przepuszczalność komórek i uwalniania tłuszcz, przy czym wszystko odbywa się bez uszkadzania komórek tłuszczowych. Komplementarne połączenie powyższych technik oferuje bardziej efektywne, szybsze i bezpieczniejsze zabiegi niż każda z nich osobno.

Rekomendacje

Ewa Gawryluk

Popularna aktorka filmowa i teatralna. Na scenie zadebiutowała w 1992 roku na deskach Teatru Współczesnego w Warszawie, z którym jest związana aż do dnia dzisiejszego. Zachwyca delikatną urodą, dzięki której uznawana jest za jedną z najpiękniejszych polskich aktorek. W klinice La Perla chętnie korzysta z zabiegów Icoone, które perfekcyjnie modelują jej sylwetkę. (źródło: la-perla.pl)

Agnieszka Jastrzębska

Gwiazda nowego programu TVN Kto poślubi mojego syna, ceniona prezenterka i ekspert w dziedzinie show biznesu Swój olśiewający wygląd zawdzięcza ujędrniającym i redukującym obrzęki zabiegom: Icoone, Proshock Ice oraz Cosmosoft, które dodatkowo wysmuklają sylwetkę. Gorąco poleca także kosmetyki Beauty Box by Klinika La Perla, dzięki którym dba o codzienne nawilżenie skóry. (źródło: klinikalaperla.pl)

Anna Mucha

Aktorka. W 2010 roku zajęła siedemdziesiąte trzecie miejsce w rankingu Forbes'a na sto najcenniejszych gwiazd polskiego show-biznesu. Na dużym ekranie zadebiutowała w wieku 10 lat, w filmie Andrzeja Wajdy. Anna Mucha jest świetnym przykładem połączenia talentu, urody i inteligencji. Klinikom La Perla zawdzięcza swoją szeroko komentowaną metamorfozę, dzięki czemu trafiła na listy najbardziej seksownych Polek. Anna Mucha dba o swoje ciało, najbardziej lubi zabiegi Icoone i Exilis, które gwarantują jej jędrne, smukłe ciało. Po ciąży wygląda rewelacyjnie, a to także zasługa tego zabiegu. (źródło: la-perla.pl)

Maja Sablewska

Maja Sablewska przez długi czas zapewniała, że dobry wygląd zawdzięcza zdrowej diecie. Jednak później zdradziła, że lubi profesjonalne zabiegi na twarz i ciało. Bardzo lubię taki zabieg, który jest połączeniem Icoone'a, czyli takiej maszyny, która stymuluje pracę i skórę twarzy. Fajnie wydobywa później kości policzkowe. To też jest bardzo fajne dla kobiety. Ja później wychodzę z zabiegu i uwielbiam jak mam kości policzkowe. Zawsze miałam wrażenie, że moja twarz jest jak księżyc w pełni - powiedziała Sablewska w "Small Talk". (źródło: plotek.pl )

Maja Ostaszewska

...Na liście ulubionych zabiegów jest także Icoone. ... (źródło: skinclinic.pl )

Joanna Krupa

…Krupa eliminuje niedoskonałości urody za pomocą różnych zabiegów: trzy razy w tygodniu poddaje się masażowi Icoone wygładzającemu skórę ... (źródło: Tele Magazyn)