Site Logotype

20

SPECJALISTÓW

12

GABINETÓW ZABIEGOWYCH

5

STANOWISK MANICURE

6

STANOWISK FRYZJERSKICH

AKADEMIA SZKOLENIOWA –
WKRÓTCE W VICTORIA DAY SPA!

 
SZKOLENIA DOFINANSOWANE NAWET W 80%!!!
Jesteś ambitny? Chcesz się rozwijać i poszerzać swoje kwalifikacje zawodowe? Twój salon nie prosperuje tak jak byś tego oczekiwał? Zgłoś się do nas! Oferujemy szkolenia ze wsparciem unijnym nawet do 80%! Wystarczy, że się do nas zgłosisz, a my pomożemy Ci wypełnić wniosek, uzyskać dofinansowanie oraz przeszkolimy z dowolnie wybranych przez Ciebie zabiegów. Kwota dofinansowania na szkolenia dla jednej osoby wynosi nawet do 7.500,00 zł!

Jesteś pracodawcą? Zadbaj o stały rozwój swojej firmy i swoich pracowników dając im możliwość rozwoju zawodowego. Pamiętaj – na każdą zatrudnioną przez Ciebie osobę możesz uzyskać nawet do 7.500,00 zł dofinansowania!

Jesteś pracownikiem i chcesz się rozwijać? Porozmawiaj ze swoim pracodawcą o możliwości szkoleń.

Zapraszamy do Akademii Kosmetologii Victoria Day Spa luxury, w której oferujemy Państwu szkolenia podwyższające kwalifikacje zawodowe w zakresie kosmetologii oraz masaży i zabiegów Spa.

Oferowane przez nas szkolenia prowadzone są przez specjalistów-praktyków branżowych z wieloletnim doświadczeniem, z dodatkowymi uprawnieniami pedagogicznymi. Wszystkie wykonywane przez nas szkolenia wykonywane są w naszych placówkach. Do szkoleń dajemy pakiet materiałów szkoleniowych, zapewniamy strój roboczy oraz wszystkie produkty potrzebne do zabiegów.

Szkolenia wykonujemy w trybie tygodniowym po 4 h dziennie (pn-pt od 8.00-12.00) lub w weekendy. Każde szkolenie kończy się egzaminem i certyfikatem potwierdzającym nabyte umiejętności. Osoba, która zda egzamin dopuszczona jest do samodzielnego wykonywania zabiegów.

Wkrótce podamy pełny harmonogram oferowanych przez nas szkoleń.

Victoria Day Spa

Twoje Centrum Luksusu

Slide
Slide
Slide

Victoria Slim

Kompleksowa oferta dla wszystkich, którzy na dłużej pragną zachować młody wygląd oraz mieć doskonałą sylwetkę.

Victoria Epil Desire

Depilacja Laserowa LIGHTSHEER™ – Laserowe usuwanie owłosienia. Piękne i idealnie gładkie ciało na lata.

Skontaktuj się z nami

Wysyłając wiadomość zgadzasz się z naszą polityką prywatności.

    Sklep
    Sklep