Akademia Szkoleniowa

Sklep
Sklep

AKADEMIA SZKOLENIOWA – WKRÓTCE W VICTORIA DAY SPA!

SZKOLENIA DOFINANSOWANE NAWET W 80%!!!

Jesteś ambitny? Chcesz się rozwijać i poszerzać swoje kwalifikacje zawodowe? Twój salon nie prosperuje tak jak byś tego oczekiwał? Zgłoś się do nas! Oferujemy szkolenia ze wsparciem unijnym nawet do 80%! Wystarczy, że się do nas zgłosisz, a my pomożemy Ci wypełnić wniosek, uzyskać dofinansowanie oraz przeszkolimy z dowolnie wybranych przez Ciebie zabiegów. Kwota dofinansowania na szkolenia dla jednej osoby wynosi nawet do 7.500,00 zł!

Jesteś pracodawcą? Zadbaj o stały rozwój swojej firmy i swoich pracowników dając im możliwość rozwoju zawodowego. Pamiętaj – na każdą zatrudnioną przez Ciebie osobę możesz uzyskać nawet do 7.500,00 zł dofinansowania!

Jesteś pracownikiem i chcesz się rozwijać? Porozmawiaj ze swoim pracodawcą o możliwości szkoleń.

Zapraszamy do Akademii Kosmetologii Victoria Day Spa luxury, w której oferujemy Państwu szkolenia podwyższające kwalifikacje zawodowe w zakresie kosmetologii oraz masaży i zabiegów Spa.

Oferowane przez nas szkolenia prowadzone są przez specjalistów-praktyków branżowych z wieloletnim doświadczeniem, z dodatkowymi uprawnieniami pedagogicznymi. Wszystkie wykonywane przez nas szkolenia wykonywane są w naszych placówkach. Do szkoleń dajemy pakiet materiałów szkoleniowych, zapewniamy strój roboczy oraz wszystkie produkty potrzebne do zabiegów.

Szkolenia wykonujemy w trybie tygodniowym po 4 h dziennie (pn-pt od 8.00-12.00) lub w weekendy. Każde szkolenie kończy się egzaminem i certyfikatem potwierdzającym nabyte umiejętności. Osoba, która zda egzamin dopuszczona jest do samodzielnego wykonywania zabiegów.

Wkrótce podamy pełny harmonogram oferowanych przez nas szkoleń.