SPA DOSKONAŁE 2015 TWOJEGO STYLU TO PRESTIŻOWA NAGRODA, KTÓRĄ NASZE SPA OTRZYMAŁO JAKO JEDYNE NA ŚLĄSKU Należymy do grona najlepszych SPA w całej Polsce!
Sklep
Sklep

GALA BEAUTY STARS 2017

WYRÓŻNIENIE W OGÓLNOPOLSKIM PLEBISCYCIE

Gala Beauty Stars to plebiscyt, którego celem jest wytypowanie najbardziej wartościowych i godnych polecenia adresów urodowych na mapie Polski. Przyznawane wyróżnienia są dowodem najwyższej jakości usług, bezpieczeństwa, zaufania oraz wyjątkowej opieki nad klientem. Cieszymy się, że po raz kolejny możemy należeć do grona najlepszych w swojej branży.

ZŁOTY PUNKT

NA MAPIE ŚLĄSKA

Znaleźliśmy się na Liście Złotych Punktów polecanych i rekomendowanych przez magazyn Modny Śląsk. Powstała ona, by na mapie Górnego Śląska wyróżnić miejsca szczególnie godne uwagi. Złote Punkty to miejsca wyjątkowe, prestiżowe, a takie właśnie jest nasze SPA.

PLEBISCYT MISTRZOWIE URODY

KOSMETOLOG ROKU 2017

Nasz kosmetolog Marta Zawada została nominowana do nagrody w ogólnopolskim plebiscycie Mistrzowie Urody organizowanym przez Dziennik Zachodni. Dzięki Państwa głosom zajęła II miejsce w kategorii Kosmetolog Roku 2017 Gliwic i powiatu gliwickiego. Jesteśmy dumni, mając w Zespole najlepszych specjalistów, którzy świadczą Państwu usługi na najwyższym poziomie.