O nas

Sklep
Sklep

O nas

Victoria Day Spa oraz Trendy Gliwice

W trosce o najwyższą jakość usług zadbaliśmy o to, by grono naszych specjalistów spełniało oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Dobrany personel składa się z ludzi, którzy swoją wiedzą, doświadczeniem i kwalifikacjami zawodowymi wzajemnie się uzupełniają tworząc dla Państwa kompleksową usługę w zakresie estetyki ciała. Nasza kadra to nie tylko wykwalifikowani fachowcy kosmetolodzy i fizjoterapeuci, to również ludzie z pasją, którzy kochają swoją pracę i stale pogłębiają swoją wiedzę uczestnicząc w różnego rodzaju szkoleniach i kursach. Zapraszamy do kompleksowej Odnowy Biologicznej. W naszych rękach jesteś bezpieczny!

Victoria Day Spa Gliwice Rynek

Gliwice

VICTORIA DAY SPA LUXURY - RYNEK 3/2
BOGATA OFERTA
WIELE PRESTIŻOWYCH
NAGRÓD
NAJNOWSZE
TECHNOLOGIE
DOŚWIADCZONA
KADRA

Nasz Zespół

DR N.MED. PROF. MICHAŁ EKKERT

Lekarz

MGR PAULINA BUCHTA

Kosmetolog/Manager

MGR NATALIA SCHAFER

Kosmetolog

MGR ANNA ADAMIK

Kosmetolog/Masażysta

MGR JOLANTA OZIMKOWSKA

Manager/Opiekun Klienta

KAMILA WRONA

Kosmetolog/Masażysta

ALEKSANDRA STRÓŻYKOWSKA

Stylistka oprawy oczu/Szkoleniowiec

MGR MARTYNA GINALSKA

Kosmetolog

MATEUSZ TELUS

Masażysta

Opinie

naszych klientów

5.0 OCENA
KLIENTÓW
4330 OPINII
20 000 ZADOWOLONYCH
KLIENTÓW

 Gliwice Masaż. Myśleliśmy, że czekolada sprawia przyjemność tylko przy jedzeniu, jednak bardzo się pomyliliśmy! Bardzo zadowoleni i zrelaksowani dziękujemy VDS za przemiły wieczór. Myśleliśmy, że czekolada sprawia przyjemność tylko przy jedzeniu, jednak bardzo się pomyliliśmy! Bardzo zadowoleni i zrelaksowani dziękujemy VDS za przemiły wieczór.

 Spa in Gliwice. Serdecznie dziękuję za masaż. Jestem w pełni zadowolona i zrelaksowana. Serdecznie dziękuję za masaż. Jestem w pełni zadowolona i zrelaksowana.

 Massage in Gliwice. Masaż kamieniami to fantastyczny relaks po ciężkim tygodniu pracy. Godny polecenia by się rozluźnić i odprężyć. Masaż kamieniami to fantastyczny relaks po ciężkim tygodniu pracy. Godny polecenia by się rozluźnić i odprężyć.


 Masaż w Gliwicach. Masaż aromaterapeutyczny gorącymi olejami to świetny sposób na relaks, odprężenie całego ciała. Zabieg przebiegał w komfortowej atmosferze dla klienta. Masaż aromaterapeutyczny gorącymi olejami to świetny sposób na relaks, odprężenie całego ciała. Zabieg przebiegał w komfortowej atmosferze dla klienta.

 Gliwice Spa. Obsługa świetna. Masaż rewelacyjny. Polecam każdemu, którzy lubią poczuć się we własnym świecie. Obsługa świetna. Masaż rewelacyjny. Polecam każdemu, którzy lubią poczuć się we własnym świecie.

 Gliwice Spa. Gratuluję dla Victorii pani Oli, która swoją pracą wspaniale wyraża Day Spa. Podziękowania za relaksację, którą wprowadziła p. Ola, zwłaszcza swoim aksamitnym głosem. Gratuluję dla Victorii pani Oli, która swoją pracą wspaniale wyraża Day Spa. Podziękowania za relaksację, którą wprowadziła p. Ola, zwłaszcza swoim aksamitnym głosem.


 Gliwice Masaż. Obsługa klienta profesjonalna. Miła atmosfera. Wspaniały relaks. Polecam. Obsługa klienta profesjonalna. Miła atmosfera. Wspaniały relaks. Polecam.

 Masaż w Gliwicach. Miła i profesjonalna obsługa. Polecam. Miła i profesjonalna obsługa. Polecam.

 Spa in Gliwice. Bardzo miła p. Kosmetyczka. Jestem zadowolony z zabiegu, za precyzyjną doradę co do kremów, dalszych zabiegów, ocena 6. Bardzo miła p. Kosmetyczka. Jestem zadowolony z zabiegu, za precyzyjną doradę co do kremów, dalszych zabiegów, ocena 6.


 Massage in Gliwice. Bardzo miła, perfekcyjna i dokładna obsługa w Instytucie Odnowy Biologicznej „Victoria”. Szczególnie p. Kosmetyczka, p. Kasia. Super zabiegi, jak również ciche i ładnie urządzone gabinety. Ocena 6. Bardzo miła, perfekcyjna i dokładna obsługa w Instytucie Odnowy Biologicznej „Victoria”. Szczególnie p. Kosmetyczka, p. Kasia. Super zabiegi, jak również ciche i ładnie urządzone gabinety. Ocena 6.

 Spa in Gliwice. Zabieg wykonany delikatnie, bez pośpiechu, b. przyjemnie : ) Polecam. Zabieg wykonany delikatnie, bez pośpiechu, b. przyjemnie : ) Polecam.

 Facial Treatment in Gliwice. Profesjonalna opieka, faktyczny relaks. Profesjonalna opieka, faktyczny relaks.


 Rytuały Spa. Zabieg „Odrodzenie Afrodyty” – rewelacyjny, wyciszający, relaksujący. Odprężyłam się jak nigdy dotąd. Profesjonalna obsługa, na najwyższym poziomie. Klasa sama w sobie. Na pewno tu wrócę. Polecam wszystkim kobietom i nie tylko : ) Zabieg „Odrodzenie Afrodyty” – rewelacyjny, wyciszający, relaksujący. Odprężyłam się jak nigdy dotąd. Profesjonalna obsługa, na najwyższym poziomie. Klasa sama w sobie. Na pewno tu wrócę. Polecam wszystkim kobietom i nie tylko : )

 Najlepszy Salon Kosmetyczny w Gliwicach. Jestem tutaj pierwszy raz i naprawdę jest to miejsce bajeczne na dobry relaks. Uśmiech Pani masażystki wita już na powitanie, wszystko bardzo profesjonalnie, a sam masaż to poezja. Polecam wszystkim!!! : ) Jestem tutaj pierwszy raz i naprawdę jest to miejsce bajeczne na dobry relaks. Uśmiech Pani masażystki wita już na powitanie, wszystko bardzo profesjonalnie, a sam masaż to poezja. Polecam wszystkim!!! : )

 Salon Kosmetyczny Spa. Wszystko było super, jestem zadowolona. Polecam innym. Wszystko było super, jestem zadowolona. Polecam innym.


 What to do in Gliwice. Polecam wszystkim, którzy pragną relaksu i błogości. Masaż, a w szczególności Pani masażystka pozwala zapomnieć o rzeczywistości. Zachęcam serdecznie. Polecam wszystkim, którzy pragną relaksu i błogości. Masaż, a w szczególności Pani masażystka pozwala zapomnieć o rzeczywistości. Zachęcam serdecznie.

 What to do in Gliwice. Zabieg masażu bardzo relaksujący. Czuję się rewelacyjnie i spokojnie. Delikatne dłonie, muzyka i zapach olejków wpływają fantastycznie na ukojenie nerwów. Mój pierwszy masaż, ale z pewnością nie ostatni. Pozdrawiam! Zabieg masażu bardzo relaksujący. Czuję się rewelacyjnie i spokojnie. Delikatne dłonie, muzyka i zapach olejków wpływają fantastycznie na ukojenie nerwów. Mój pierwszy masaż, ale z pewnością nie ostatni. Pozdrawiam!

 Massage in Gliwice. Profesjonalna obsługa. Klient czuje, że jest w centrum uwagi, a na czas zabiegu przenosi się w inny świat ; ) Polecam, polecam, polecam!!! Profesjonalna obsługa. Klient czuje, że jest w centrum uwagi, a na czas zabiegu przenosi się w inny świat ; ) Polecam, polecam, polecam!!!


 SPA Gliwice. Bardzo a bardzo miła obsługa. Masaż był po prostu boski. Czuję się jak nowo narodzona. Bardzo a bardzo miła obsługa. Masaż był po prostu boski. Czuję się jak nowo narodzona.

 Salon Gliwice. Jak zawsze miła i fachowa obsługa. Zabieg masażu rewelacja, polecam. Jak zawsze miła i fachowa obsługa. Zabieg masażu rewelacja, polecam.

 Salon Kosmetyczny Gliwice. Pełen profesjonalizm, przesympatyczna obsługa, z cała pewnością wrócę tutaj i zachęcę koleżanki do skorzystania z Państwa usług i zabiegów!!! Wielkie ogromniaste dzięki za usługi i wielkie ciepłe serducha!!! Pełen profesjonalizm, przesympatyczna obsługa, z cała pewnością wrócę tutaj i zachęcę koleżanki do skorzystania z Państwa usług i zabiegów!!! Wielkie ogromniaste dzięki za usługi i wielkie ciepłe serducha!!!


 Najlepsze Spa w Gliwicach. Korzystałam po raz pierwszy z usług Victoria Day Spa. Jestem pod ogromnym wrażeniem. W pełni profesjonalna obsługa. Masaż kamieniami fantastyczny. Szczerze polecam. Korzystałam po raz pierwszy z usług Victoria Day Spa. Jestem pod ogromnym wrażeniem. W pełni profesjonalna obsługa. Masaż kamieniami fantastyczny. Szczerze polecam.

 Spa dla mężczyzn w Gliwicach. Byłem pierwszy raz tu, a wyszedłem jako nowy człowiek ? Profesjonalizm i pełne zaangażowanie – polecam! Byłem pierwszy raz tu, a wyszedłem jako nowy człowiek ? Profesjonalizm i pełne zaangażowanie – polecam!

 Masaż w Gliwicach. W dniu 14.06.2014r. spędziłam bardzo przyjemne popołudnie w Instytucie Odnowy Biologicznej „Victoria Day Spa”. Pani Ola Ch. wykonała mi turecki Rytuał „Hammam”, który był wspaniały – polecam każdemu ?, dodatkowo masaż gorącymi olejkami wspaniale mnie zrelaksował i odprężył, spędziłam tu naprawdę b. miłe prawie 3 godzinki również dzięki wystrojowi, muzyce i naprawdę BARDZO PROFESJONALNEJ obsłudze – za wszystko Pani Olu i Kasiu – B. Dziękuję! W dniu 14.06.2014r. spędziłam bardzo przyjemne popołudnie w Instytucie Odnowy Biologicznej „Victoria Day Spa”. Pani Ola Ch. wykonała mi turecki Rytuał „Hammam”, który był wspaniały – polecam każdemu ?, dodatkowo masaż gorącymi olejkami wspaniale mnie zrelaksował i odprężył, spędziłam tu naprawdę b. miłe prawie 3 godzinki również dzięki wystrojowi, muzyce i naprawdę BARDZO PROFESJONALNEJ obsłudze – za wszystko Pani Olu i Kasiu – B. Dziękuję!


 Kosmetyczka Gliwice. Profesjonalizm, przemiła atmosfera oraz wykwalifikowany i sympatyczny zespół pozwala na 100% relaksu. Szczególny uśmiech przesyłam pani Aleksandrze Warchoł Profesjonalizm, przemiła atmosfera oraz wykwalifikowany i sympatyczny zespół pozwala na 100% relaksu. Szczególny uśmiech przesyłam pani Aleksandrze Warchoł

 Masaż czekoladą Gliwice. Masaż gorącą czekoladą to najpyszniejsze doznanie! Cieszę się, że jest to zabieg dla dwojga. Nie tracimy czasu :) Masaż gorącą czekoladą to najpyszniejsze doznanie! Cieszę się, że jest to zabieg dla dwojga. Nie tracimy czasu :)

 Masaż Gliwice. Super obsługa, miła atmosfera, ogólnie- niesamowicie! Masaż gorącą czekoladą był przepyszny. Dziękujemy i polecamy. Super obsługa, miła atmosfera, ogólnie- niesamowicie! Masaż gorącą czekoladą był przepyszny. Dziękujemy i polecamy.


 Kosmetyczka Zabrze. Bardzo przyjemna wizyta. Serdecznie dziękuję :) Bardzo przyjemna wizyta. Serdecznie dziękuję :)

 Zabiegi kosmetyczne Zabrze. Bardzo przyjemna atmosfera, przemiłe Panie wykonujące zabiegi. Świetna chwila relaksu. Będę tu wracać Bardzo przyjemna atmosfera, przemiłe Panie wykonujące zabiegi. Świetna chwila relaksu. Będę tu wracać

 Salon kosmetyczny GLiwice. Salon Victoria Day Spa to jeden z najlepszych salonów  w okolicy. Bardzo miło, przyjemnie spędziłam czas, mogłam odpocząć i zrelaksować się. Obsługa wykwalifikowana i bardzo miła. Na pewno w przyszłości jeszcze skorzystam z usług salonu. Gorąco polecam. Salon Victoria Day Spa to jeden z najlepszych salonów w okolicy. Bardzo miło, przyjemnie spędziłam czas, mogłam odpocząć i zrelaksować się. Obsługa wykwalifikowana i bardzo miła. Na pewno w przyszłości jeszcze skorzystam z usług salonu. Gorąco polecam.


 Relaks w Gliwicach. Miejsce, gdzie można się naprawdę zrelaksować i choć na chwilę o wszystkim zapomnieć. Na pewno polecę osobom chętnym aby skorzystały właśnie z salonu Victoria Day Spa. I na pewno tutaj wrócę! Miejsce, gdzie można się naprawdę zrelaksować i choć na chwilę o wszystkim zapomnieć. Na pewno polecę osobom chętnym aby skorzystały właśnie z salonu Victoria Day Spa. I na pewno tutaj wrócę!

 Gdzie na masażw Gliwicach. Jestem zachwycona, masaż wspaniale mnie zrelaksował. Samo miejsce bardzo ładne, obsługa – pełen profesjonalizm Jestem zachwycona, masaż wspaniale mnie zrelaksował. Samo miejsce bardzo ładne, obsługa – pełen profesjonalizm

 Masaż w Gliwicach. Jestem bardzo zadowolona z masażu i mile zaskoczona profesjonalizmem i atmosferą. Przemiłe panie masażystki. Polecam gorąco :) Jestem bardzo zadowolona z masażu i mile zaskoczona profesjonalizmem i atmosferą. Przemiłe panie masażystki. Polecam gorąco :)


 Kosmetyczka Zabrze. Miła, profesjonalna obsługa. Wszystko fantastycznie. Będę polecać i odwiedzę w przyszłości. POLECAM Miła, profesjonalna obsługa. Wszystko fantastycznie. Będę polecać i odwiedzę w przyszłości. POLECAM

 Masaż w Zabrzu. Z całym przekonaniem rekomenduję usługi świadczone przez gabinet Victoria Day Spa, oraz panią Olę. Profesjonalna obsługa klienta, wysoka jakość świadczonych usług, indywidualne podejście do klienta, szczegółowe informacje udzielone na temat usług  i reakcji po usłudze. Warto podkreślić,  że pani Ola posiada dużą wiedze specjalistyczną. Z całym przekonaniem rekomenduję usługi świadczone przez gabinet Victoria Day Spa, oraz panią Olę. Profesjonalna obsługa klienta, wysoka jakość świadczonych usług, indywidualne podejście do klienta, szczegółowe informacje udzielone na temat usług i reakcji po usłudze. Warto podkreślić, że pani Ola posiada dużą wiedze specjalistyczną.

 Spa w Gliwicach. Super miejsce, atmosfera, fantastyczna p. Ola Super miejsce, atmosfera, fantastyczna p. Ola


 Spa Gliwice. Fantastyczna atmosfera, dzięki której można poczuć się jak w raju. Personel doświadczony, sympatyczny. Gorąco polecam wszystkim, którzy pragną odrobinę relaksu. Fantastyczna atmosfera, dzięki której można poczuć się jak w raju. Personel doświadczony, sympatyczny. Gorąco polecam wszystkim, którzy pragną odrobinę relaksu.

 Salon Masażu Zabrze. Bardzo indywidualne podejście do potrzeb klienta, wyczerpujące udzielanie informacji. Wysoki profesjonalizm, świetna atmosfera. Po prostu super! Bardzo indywidualne podejście do potrzeb klienta, wyczerpujące udzielanie informacji. Wysoki profesjonalizm, świetna atmosfera. Po prostu super!

 Light-sheer Gliwice. I had a really good classic full body massage done by Aleksandra. She was very kind and had really smooth hands which resulted in a great massage. The face massage was excellent too keep up the great work Aleksandra!!! I had a really good classic full body massage done by Aleksandra. She was very kind and had really smooth hands which resulted in a great massage. The face massage was excellent too keep up the great work Aleksandra!!!


 Gliwice Light-sheer. Jestem bardzo zadowolona z dokonanych zabiegów I bardzo miłej obsługi Jestem bardzo zadowolona z dokonanych zabiegów I bardzo miłej obsługi

 Gliwice Kosmetyczka. Bardzo przyjemna atmosfera, profesjonalna obsługa. Polecam zabiegi w Victoria Day. Bardzo przyjemna atmosfera, profesjonalna obsługa. Polecam zabiegi w Victoria Day.

 Odchudzanie Gliwice. Wyjątkowe miejsce godne polecenia. Wspaniała atmosfera, profesjonalna i życzliwa kadra pracowników. Świątynia relaksu, prawdziwego wypoczynku, a wszystko przy akompaniamencie delikatnej muzyki we wnętrzach urządzonych wyjątkowym smakiem i zachowaniem stylu. Po serii 6 zabiegów wyszczuplających ubytek 5 cm w obwodzie pośladków i 3,5 cm w obwodzie uda (zabiegi na te dwie partie ciała). Ze wszystkich miejsc tego rodzaju, których klientką miałam okazję być, Victoria Day Spa jest zdecydowanie najlepszym. Z pewnością będę tu wracać. Wyjątkowe miejsce godne polecenia. Wspaniała atmosfera, profesjonalna i życzliwa kadra pracowników. Świątynia relaksu, prawdziwego wypoczynku, a wszystko przy akompaniamencie delikatnej muzyki we wnętrzach urządzonych wyjątkowym smakiem i zachowaniem stylu. Po serii 6 zabiegów wyszczuplających ubytek 5 cm w obwodzie pośladków i 3,5 cm w obwodzie uda (zabiegi na te dwie partie ciała). Ze wszystkich miejsc tego rodzaju, których klientką miałam okazję być, Victoria Day Spa jest zdecydowanie najlepszym. Z pewnością będę tu wracać.


 Gliwice Kosmetolog. Bardzo serdecznie polecam spędzenie czasu w Victoria Day Spa. Warto poświęcić ten czas dla siebie. Wspaniały relaks, przemiła obsługa i profesjonalne zabiegi. Dziękuję i polecam. Bardzo serdecznie polecam spędzenie czasu w Victoria Day Spa. Warto poświęcić ten czas dla siebie. Wspaniały relaks, przemiła obsługa i profesjonalne zabiegi. Dziękuję i polecam.

 Gliwice Masaż. Wszystko było super i przyjemnie. Wszystko było super i przyjemnie.

 Depilacja laserem Gliwice. Wspaniałe miejsce i pani masażystka. Masaż idealny. Jestem w pełni zadowolona. Polecam szukającym chwili relaksu i odprężenia. Wspaniałe miejsce i pani masażystka. Masaż idealny. Jestem w pełni zadowolona. Polecam szukającym chwili relaksu i odprężenia.


 Gliwice Depilacja laserowa. Jestem bardzo zadowolona z Państwa usług. Przemiła i fachowa obsługa (personel) sprawiła, że czas w Victoria Day Spa był dla mnie czasem wytchnienia i relaksu. Chętnie do Was wrócę. Jestem bardzo zadowolona z Państwa usług. Przemiła i fachowa obsługa (personel) sprawiła, że czas w Victoria Day Spa był dla mnie czasem wytchnienia i relaksu. Chętnie do Was wrócę.

 Gliwice LightSheer. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona zabiegiem. Wyjątkowo przyjemny i relaksujący czas, z pewnością warty powtórzenia. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona zabiegiem. Wyjątkowo przyjemny i relaksujący czas, z pewnością warty powtórzenia.

 LightSheer Gliwice. Wizyta w Instytucie Odnowy Biologicznej Victoria Day Spa była bardzo miłym i relaksującym spędzeniem czasu. Polecam wszystkim – jak raz się spróbuje to na pewno nie raz się to powtórzy. Przemiła atmosfera. Pani, która się mną zajmowała robiła to w pełni profesjonalnie, dbała o moje samopoczucie oraz komfort. Wizyta w Instytucie Odnowy Biologicznej Victoria Day Spa była bardzo miłym i relaksującym spędzeniem czasu. Polecam wszystkim – jak raz się spróbuje to na pewno nie raz się to powtórzy. Przemiła atmosfera. Pani, która się mną zajmowała robiła to w pełni profesjonalnie, dbała o moje samopoczucie oraz komfort.


 Salon Spa. Z mojej wizyty w Victoria Day Spa jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona. Zrelaksowana w pełni mogę zacząć swój dzień. Obsługa przesympatyczna. Polecam każdemu, nawet tym nieśmiałym. Warto zadbać o siebie. Z mojej wizyty w Victoria Day Spa jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona. Zrelaksowana w pełni mogę zacząć swój dzień. Obsługa przesympatyczna. Polecam każdemu, nawet tym nieśmiałym. Warto zadbać o siebie.

 Spa Gliwice. Jestem bardzo zadowolona z wykonywanych w Państwa Spa zabiegów. Bardzo miła atmosfera oraz obsługa (personel). Jestem bardzo zadowolona z wykonywanych w Państwa Spa zabiegów. Bardzo miła atmosfera oraz obsługa (personel).

 Kosmetyczka Zabrze. Jestem bardzo zadowolona z wykonywanych w Państwa Spa zabiegów. Bardzo miła atmosfera oraz obsługa (personel). Jestem bardzo zadowolona z wykonywanych w Państwa Spa zabiegów. Bardzo miła atmosfera oraz obsługa (personel).


 Gliwice Spa. Cudowny relaks! Polecam gorąco! Przyjemny klimat, wyciszająca muzyka! Godne polecenia miejsce!!! Cudowny relaks! Polecam gorąco! Przyjemny klimat, wyciszająca muzyka! Godne polecenia miejsce!!!

 Spa Zabrze. Wszystko było super tak trzymać. Wszystko było super tak trzymać.

 Masażystka Gliwice. Bardzo było miło, miła obsługa i super profesjonalny masaż. Bardzo było miło, miła obsługa i super profesjonalny masaż.


 Gliwice Kosmetyczka. Jestem bardzo zadowolona po wizycie w Państwa instytucie. Obsługa była na najwyższym poziomie. Chętnie skorzystam w przyszłości z Państwa usług. Dziękuję Jestem bardzo zadowolona po wizycie w Państwa instytucie. Obsługa była na najwyższym poziomie. Chętnie skorzystam w przyszłości z Państwa usług. Dziękuję

 Kosmetolog Gliwice. Serdecznie polecam depilację woskiem wykonywaną przez p. Kasię. Profesjonalnie, szybko, sprawnie i prawie bezboleśnie. Serdecznie polecam depilację woskiem wykonywaną przez p. Kasię. Profesjonalnie, szybko, sprawnie i prawie bezboleśnie.

 Zabrze Gabinet Spa. Bardzo profesjonalny i miły personel! Masaż najwyższa klasa. Atmosfera – świeczki, muzyka, pomagają w rozluźnieniu się. Na pewno jeszcze nieraz tu wrócę! Bardzo polecam! Bardzo profesjonalny i miły personel! Masaż najwyższa klasa. Atmosfera – świeczki, muzyka, pomagają w rozluźnieniu się. Na pewno jeszcze nieraz tu wrócę! Bardzo polecam!


 Spa Gliwice Salon. Zabieg rewelacyjny. Wspaniały relaks. Wszystko SUPER! Błogo… cudownie… Na pewno powtórzę i polecę znajomym. Zabieg rewelacyjny. Wspaniały relaks. Wszystko SUPER! Błogo… cudownie… Na pewno powtórzę i polecę znajomym.

 Spa Salon Zabrze. Super, ekstra, wspaniale. Pani Ola jest wspaniała. Super, ekstra, wspaniale. Pani Ola jest wspaniała.

 Gliwice Spa Salon. Masaż fenomenalny, bardzo delikatny i subtelny. Czuję się wręcz bosko i lekko, a moje ciało bardzo zrelaksowane. Ciepło spowodowało, że mogłam się odprężyć i odpocząć. Fenomenalne i magiczne. Masaż fenomenalny, bardzo delikatny i subtelny. Czuję się wręcz bosko i lekko, a moje ciało bardzo zrelaksowane. Ciepło spowodowało, że mogłam się odprężyć i odpocząć. Fenomenalne i magiczne.


 Salon kosmetyczny Zabrze. Byłam pierwszy raz w państwa instytucie na masażu w czekoladzie. Jestem zachwycona. Masaż zrelaksował mnie, muzyka również. Mam nadzieję, że wrócę tu. Polecę znajomym. Jestem zachwycona. Byłam pierwszy raz w państwa instytucie na masażu w czekoladzie. Jestem zachwycona. Masaż zrelaksował mnie, muzyka również. Mam nadzieję, że wrócę tu. Polecę znajomym. Jestem zachwycona.

 Kosmetyczny Salon Gliwice. Bardzo profesjonalna obsługa, wysokiej jakości kosmetyki, duży zakres oferowanych zabiegów, fachowe doradztwo, relaksująca i miła atmosfera. Bardzo profesjonalna obsługa, wysokiej jakości kosmetyki, duży zakres oferowanych zabiegów, fachowe doradztwo, relaksująca i miła atmosfera.

 Spa Śląskie najlepsze. Bardzo miła i profesjonalna obsługa, gustowny wystrój, dobry wybór kosmetyków. Bardzo relaksujące doświadczenie - polecam! Bardzo miła i profesjonalna obsługa, gustowny wystrój, dobry wybór kosmetyków. Bardzo relaksujące doświadczenie - polecam!


 Kosmetyczny Gabinet Zabrze. Cudowna cisza, spokój, profesjonalizm i organizacja mojego dnia w Victoria Day Spa pozwoliły mi na chwilę relaksu i prawdziwy odpoczynek. Polecam! Cudowna cisza, spokój, profesjonalizm i organizacja mojego dnia w Victoria Day Spa pozwoliły mi na chwilę relaksu i prawdziwy odpoczynek. Polecam!

 Najlepsze Spa Śląsk. Bardzo dobra i rzetelna obsługa, nie wspomnę już o fachowości i indywidualnym podejściu do klienta. Pełne zaangażowanie personelu, doskonały sprzęt i kosmetyki na wysokim poziomie tworzą fascynujący komplet, po prostu dopełnienie do pełnego relaksu i zadowolenia. POLECAM GORĄCO !!! Bardzo dobra i rzetelna obsługa, nie wspomnę już o fachowości i indywidualnym podejściu do klienta. Pełne zaangażowanie personelu, doskonały sprzęt i kosmetyki na wysokim poziomie tworzą fascynujący komplet, po prostu dopełnienie do pełnego relaksu i zadowolenia. POLECAM GORĄCO !!!

 Luksusowe Spa Śląsk. Bardzo miła obsługa, spokojne i ciche miejsce, przede wszystkim w centrum miasta, gdzie jest dobry dojazd. Na pewno chętnie skorzystam jeszcze z usług oferowanych w tym salonie. Bardzo miła obsługa, spokojne i ciche miejsce, przede wszystkim w centrum miasta, gdzie jest dobry dojazd. Na pewno chętnie skorzystam jeszcze z usług oferowanych w tym salonie.


 Salon Kosmetyczny Gliwice. Polecam korzystanie z usług Instytutu Victoria Day Spa. Obsługa b. miła, zabiegi profesjonalne.Czuję się dopieszczona i na pewno jeszcze tu wrócę. Polecam korzystanie z usług Instytutu Victoria Day Spa. Obsługa b. miła, zabiegi profesjonalne.Czuję się dopieszczona i na pewno jeszcze tu wrócę.

 Day Spa Gliwice opinie. Przemiła obsługa, która sprawiła, że poczułam się świetnie, rewelacyjny masaż twarzy, doskonała muzyka w tle, estetyczne pomieszczenia. Polecam! Przemiła obsługa, która sprawiła, że poczułam się świetnie, rewelacyjny masaż twarzy, doskonała muzyka w tle, estetyczne pomieszczenia. Polecam!

 Kosmetyczka Gliwice. Instytut Odnowy Biologicznej Victoria Day Spa jest to miejsce, gdzie można wspaniale się zrelaksować, będąc pod opieką wspaniałego personelu. Instytut Odnowy Biologicznej Victoria Day Spa jest to miejsce, gdzie można wspaniale się zrelaksować, będąc pod opieką wspaniałego personelu.


 Luksusowe Spa Gliwice. Jestem zadowolona z pobytu w Instytucie Odnowy Biologicznej Victoria Day Spa. Polecam ten salon innym klientkom. Jestem zadowolona z pobytu w Instytucie Odnowy Biologicznej Victoria Day Spa. Polecam ten salon innym klientkom.

  Gabinet kosmetyczny w Gliwicach. SPA jest zaprojektowane z pomysłem, na małej przestrzeni dobre rozmieszczenie pokoi. Personel daje poczucie komfortu podczas zabiegów. Jestem zadowolonym klientem i wrócę ponownie. SPA jest zaprojektowane z pomysłem, na małej przestrzeni dobre rozmieszczenie pokoi. Personel daje poczucie komfortu podczas zabiegów. Jestem zadowolonym klientem i wrócę ponownie.

 Spa w Gliwicach opinie. Profesjonalna obsługa, Miła obsługa, dużo zabiegów, promocyjne oferty. Profesjonalna obsługa, Miła obsługa, dużo zabiegów, promocyjne oferty.


 Gliwice Spa opinia. Jestem bardzo zadowolona. Bardzo miła obsługa. Zabieg spełnił moje oczekiwania. Jestem bardzo zadowolona. Bardzo miła obsługa. Zabieg spełnił moje oczekiwania.

 Kosmetyczka Gliwice opinie. Bardzo fachowa obsługa i świetne usługi. Z pewnością będę tu wracać. Bardzo fachowa obsługa i świetne usługi. Z pewnością będę tu wracać.

 Spa Gliwice opinie. Polecam gorąco zabiegi spa dla par, rewelacyjne klimaty, przyjemny peeling, a o masażu nie wspomnę, cudo. Relaks niesamowity, atmosfera wspaniała, polecamy gorąco razem z mężem. Polecam gorąco zabiegi spa dla par, rewelacyjne klimaty, przyjemny peeling, a o masażu nie wspomnę, cudo. Relaks niesamowity, atmosfera wspaniała, polecamy gorąco razem z mężem.


 Salon Kosmetyczny Gliwice opinie. Zabiegi wykonywane w tym salonie bardzo profesjonalne, miłe podejście do klienta, na wszystkie pytania otrzymałam bardzo profesjonalne odpowiedzi. Z pełną odpowiedzialnością polecam ten Salon Odnowy Biologicznej. Zabiegi wykonywane w tym salonie bardzo profesjonalne, miłe podejście do klienta, na wszystkie pytania otrzymałam bardzo profesjonalne odpowiedzi. Z pełną odpowiedzialnością polecam ten Salon Odnowy Biologicznej.

 Gabinet Kosmetyczny Gliwice opinie. Instytut Odnowy Biologicznej posiada wiele kuszących ofert. Jest tu profesjonalna obsługa i rzetelnie wykonywane zabiegi. Polecam każdej kobiecie! Idealny sposób na odpoczynek i relaks dla zagonionych mam:) Instytut Odnowy Biologicznej posiada wiele kuszących ofert. Jest tu profesjonalna obsługa i rzetelnie wykonywane zabiegi. Polecam każdej kobiecie! Idealny sposób na odpoczynek i relaks dla zagonionych mam:)

 Salon Spa Gliwice opinie. Jestem bardzo zadowolona z dzisiejszej usługi masażu kręgosłupa i kończyn dolnych. Bardzo miła Pani masażystka, z troską o klienta. Zapytała na początku o jakieś miejsca bolące, które ewentualnie ominąć. To jest ważne moim zdaniem i dobrze świadczy o masażyście. Polecę koleżankom to miejsce i niewykluczone, że sama tu wrócę w miarę potrzeby. Dziękuję jeszcze raz. Jestem bardzo zadowolona z dzisiejszej usługi masażu kręgosłupa i kończyn dolnych. Bardzo miła Pani masażystka, z troską o klienta. Zapytała na początku o jakieś miejsca bolące, które ewentualnie ominąć. To jest ważne moim zdaniem i dobrze świadczy o masażyście. Polecę koleżankom to miejsce i niewykluczone, że sama tu wrócę w miarę potrzeby. Dziękuję jeszcze raz.


 Salon Kosmetyczny Gliwice opinie. Dziękuję Pani Iwonie Pomykale za fachową i miłą obsługę. Jestem bardzo zadowolona z wykonanego zabiegu. Dziękuję Pani Iwonie Pomykale za fachową i miłą obsługę. Jestem bardzo zadowolona z wykonanego zabiegu.

 Gabinet Spa Gliwice opinie. Bardzo miła obsługa i sympatyczna atmosfera. Zabieg przeprowadzony profesjonalnie. Bardzo miła obsługa i sympatyczna atmosfera. Zabieg przeprowadzony profesjonalnie.

 Gabinet Kosmetyczny Gliwice opinie. Zabieg przeprowadzony profesjonalnie, miła fachowa obsługa; przyjemne otoczenie, muzyka. Zabieg przeprowadzony profesjonalnie, miła fachowa obsługa; przyjemne otoczenie, muzyka.


 Salon Kosmetyczny Gliwice opinie. Bardzo życzliwe i uprzejme podejście do klienta, duża troska i staranność w wykonywaniu usługi. Miła atmosfera pomiędzy pracownikami i przyjemnie spędzić tu chwile relaksu. Bardzo życzliwe i uprzejme podejście do klienta, duża troska i staranność w wykonywaniu usługi. Miła atmosfera pomiędzy pracownikami i przyjemnie spędzić tu chwile relaksu.

 Day Spa Gliwice opinie. Zabiegi I-Lipo bardzo skuteczne – zmiana rozmiaru spodni z 40 na 36 po 12 zabiegach, w ciągu 4 tygodni przy stosowaniu się do zaleceń (aktywność fizyczna, woda). 2 cm w talii i biodrach. Fantastyczna i profesjonalna obsługa, przemiłe Panie. Serdecznie polecam! Zabiegi I-Lipo bardzo skuteczne – zmiana rozmiaru spodni z 40 na 36 po 12 zabiegach, w ciągu 4 tygodni przy stosowaniu się do zaleceń (aktywność fizyczna, woda). 2 cm w talii i biodrach. Fantastyczna i profesjonalna obsługa, przemiłe Panie. Serdecznie polecam!

 Salon Spa Gliwice opinie. Po 3 zabiegach na brzuch i uda (+pośladki)  widać, że skóra jest bardziej jędrna, cellulit mniej widoczny. Samopoczucie bardzo dobre, klimat i atmosfera bardzo korzystna, jest miło i sympatycznie. Po 3 zabiegach na brzuch i uda (+pośladki) widać, że skóra jest bardziej jędrna, cellulit mniej widoczny. Samopoczucie bardzo dobre, klimat i atmosfera bardzo korzystna, jest miło i sympatycznie.


 Salon Kosmetyczny Gliwice opinie. Profesjonalna obsługa, miejsce gdzie można się zrelaksować i odpocząć od codziennej bieganiny. Zabiegi bardzo przyjemne, a efekty widoczne gołym okiem. Gorąco polecam!!! Profesjonalna obsługa, miejsce gdzie można się zrelaksować i odpocząć od codziennej bieganiny. Zabiegi bardzo przyjemne, a efekty widoczne gołym okiem. Gorąco polecam!!!

 Spa Gliwice opinie. Laser I-Lipo – efekt po 6ciu zabiegach – lekka poprawa. Salon – miejsce warte polecenia, z miłą atmosferą. Personel – profesjonalny, bardzo sympatyczny. Laser I-Lipo – efekt po 6ciu zabiegach – lekka poprawa. Salon – miejsce warte polecenia, z miłą atmosferą. Personel – profesjonalny, bardzo sympatyczny.

 Gabinet Kosmetyczny Gliwice opinie. Jestem bardzo zadowolona z obsługi. Panie bardzo sympatyczne i dokładne. Efekty zabiegów też są widoczne, tak że mogę polecić koleżankom. Jestem bardzo zadowolona z obsługi. Panie bardzo sympatyczne i dokładne. Efekty zabiegów też są widoczne, tak że mogę polecić koleżankom.


 Salon Kosmetyczny Gliwice opinie. Profesjonalna obsługa, zabieg oraz udany efekt końcowy. Profesjonalna obsługa, zabieg oraz udany efekt końcowy.

 Spa Gliwice opinie. Jestem zadowolona z serii zabiegów, którą odbyła w Victoria Day Spa. Efekt po zabiegach I-Lipo jest widoczny. Obsługa klienta na najwyższym poziomie. Jestem zadowolona z serii zabiegów, którą odbyła w Victoria Day Spa. Efekt po zabiegach I-Lipo jest widoczny. Obsługa klienta na najwyższym poziomie.

 Gabinet Kosmetyczny Gliwice opinie. Polecam masaże każdemu, kto spędza długie godziny przy biurku. Cudowne odprężenie i miłe rozpoczęcie weekendu. Specjaliści w swoim fachu. Polecam masaże każdemu, kto spędza długie godziny przy biurku. Cudowne odprężenie i miłe rozpoczęcie weekendu. Specjaliści w swoim fachu.


 Salon Spa Gliwice opinie. Po masażu relaksacyjnym czuję się wypoczęta, zrelaksowana i bardzo zadowolona. Obsługa na najwyższym poziomie, super podejście do klienta i wspaniała oprawa. Jestem bardzo zadowolona i na pewno do Państwa wrócę. Po masażu relaksacyjnym czuję się wypoczęta, zrelaksowana i bardzo zadowolona. Obsługa na najwyższym poziomie, super podejście do klienta i wspaniała oprawa. Jestem bardzo zadowolona i na pewno do Państwa wrócę.

 Salon Kosmetyczny Gliwice opinie. Bardzo miła, przyjazna atmosfera. B. czysto, profesjonalny sprzęt i obsługa. Bardzo miła, przyjazna atmosfera. B. czysto, profesjonalny sprzęt i obsługa.