NOWY ODDZIAŁ VICTORIA DAY SPA!

NOWY ODDZIAŁ VICTORIA DAY SPA!
12 Nov

NOWY ODDZIAŁ VICTORIA DAY SPA!

Szanowni Państwo. Z ogromną radością pragniemy podzielić się z Wami informacją, że otwieramy nowy oddział Victorii w niezwykłym miejscu w Polsce - w zacisznym zakątku Mierzei Wiślanej, w którym powstaje przepiękny kompleks wypoczynkowo-rekreacyjny ECO MASURIA.

Z tej okazji pragniemy Państwa zaprosić na wyjątkowe wydarzenie - WEBINAR dotyczący realizowanej inwestycji, podczas którego będą mieli Państwo możliwość poznać skalę przedsięwzięcia oraz przede wszystkim jego wyjątkowość. Będzie to również okazja do poznania oferty inwestycyjnej dotyczącej zakupu apartamentów.

Jeden naszych z kluczowych Partnerów - firma Eco-Masuria Invest (której również jesteśmy udziałowcami), jest w trakcie budowy nowego kompleksu wypoczynkowego na Warmii, w miejscowości Frombork. Kupiliśmy tam 35 000 m2 przepięknej działki uzdrowiskowej, położonej w lesie, zaraz obok Zalewu Wiślanego i planujemy stworzyć unikalne miejsce na mapie całej Polski.

Kompleks będzie się składać z aparthotelu (24 pokoje), w którym znajdować się będzie nasz nowy oddział Victoria Eco Day Spa. Wokół budynku będzie 20 nowoczesnych, proekologicznych domków, restauracja, ścieżki leśne oraz cała infrastruktura, która gwarantuje, że czas spędzony w tym miejscu będzie absolutnie wyjątkowy.

Niedawno rozpoczęła się przedsprzedaż apartamentów, a my, będąc udziałowcami firmy, mamy dostęp do najlepszej oferty. Z tej okazji chcielibyśmy Państwa zaprosić na spotkanie online w dniu: 18 listopada o 20:00 podczas, którego zostaną przedstawione wszystkie szczegóły. Link do zapisów : https://ecomasuria.pl/victoria/

W dużym skrócie, inwestycja w apartament to:
- twój drugi dom w jednym z najpiękniejszych zakątków Polski, który zarabia dla Ciebie pasywnie, - gwarantowany zysk na poziomie 7% rocznie (zabezpieczony umową na 10 lat),
- 10 dni darmowego pobytu właścicielskiego rocznie,
- duże możliwości optymalizacji podatkowej (zwrot podatku VAT, możliwość przyspieszonej amortyzacji aż 10% rocznie - ogromna korzyść podatkowa),
- nowoczesny design i dostęp do wielu atrakcji kompleksu (m.in. salon kosmetologii, SPA, jacuzzi, sauny, ścieżki leśne, czatownia, boiska sportowe, atrakcje dla dzieci)
- prestiżowe środowisko inwestorskie.

Co istotne, firma zajmuje się nie tylko budową kompleksu, ale również będzie nim zarządzać. Znając właścicieli, a także będąc osobiście zaangażowaną w ten projekt, jestem przekonana, że będzie to wyjątkowe miejsce, które dla wielu będzie oazą spokoju, relaksu i wypoczynku przez wiele lat. Jeśli zainteresowała Cię ta propozycja i chcesz poznać więcej szczegółów, to wejdź w ten [link] i zapisz się na webinar. Podczas tego spotkania online , które poprowadzę wspólnie z Adamem Przemykiem (współwłaścicielem Klubu Przedsiębiorczości i Eco Masurii ) oraz Wojciechem Matusznym ( prezesem Eco Masurii ) przedstawimy warunki inwestycji.

Serdecznie zapraszamy
Wiktoria Puchała,
wraz z zespołem Victoria Day Spa luxury Link do zapisów:
https://ecomasuria.pl/victoria/