Szanowni Państwo

Szanowni Państwo
28 Mar

Szanowni Państwo

W związku z panującą pandemią koronawirusa, zmuszeni byliśmy zamknąć od 14 marca wszystkie nasze placówki. Abyśmy mogli ten czas przestoju przetrwać i po otwarciu wrócić do pracy w pełnym składzie proponujemy Państwu zakup bonów podarunkowych do naszych salonów (Victoria Day Spa oraz TRENDY Gliwice), które możecie wykorzystać nie tylko jako prezent dla kogoś bliskiego ale również dla siebie:)

WIEDZ, ŻE KUPUJĄC BON TERAZ - DAJESZ NAM SZANSĘ NA PRZETRWANIE!

Cały zespół, który tworzy naszą firmę to ludzie z pasją, którzy wkładają serce w swoją pracę. Wiemy, że Wy Drodzy Klienci również jesteście z nami bardzo związani i duża część z Was już nie może się doczekać kiedy ponownie otworzymy nasze salony:)
Dlatego chcąc podziękować Wam za to, że jesteście z nami, każdy z bonów objęty jest obecnie symbolicznym rabatem (5%), który otrzymają Państwo po wpisaniu kodu rabatowego "VDS" w przypadku bonów na zabiegi do Victorii Day Spa lub "TRENDY" w przypadku bonów na usługi fryzjerskie TRENDY. Ponieważ jest wiosna - czyli czas kiedy bardzo dużo osób korzysta z pakietów modelujących sylwetkę - dodaliśmy też do naszego sklepu on-line "Pakiety modelujące na urządzeniu Icoone" w różnych konfiguracjach. Ponadto wszystkie bony zakupione od dzisiaj do końca kwietnia mają wydłużony okres ważności z 3 m-cy aż do pół roku!

Zapraszamy też do zakupu bonów na święta wielkanocne. Oferujemy zarówno bony na zabiegi jak również bony kwotowe.

W ten niezwykły czas musimy być razem i wspierać się wzajemnie.
Pamiętajmy - tylko pozytywne nastawienie oraz szukanie rozwiązań jest w stanie pozwolić nam, mimo kryzysu przetrwać ten trudny czas.
Mocno wierzymy w lepsze jutro i dziękujemy, że są Państwo z nami!

Z serdecznymi pozdrowieniami,

Zespół Victoria Day Spa & Trendy Gliwice