Site Logotype

20

SPECJALISTÓW

12

GABINETÓW ZABIEGOWYCH

5

STANOWISK MANICURE

6

STANOWISK FRYZJERSKICH

DEPILACJA LASEROWA LIGHTSHEER™ – LASEROWE USUWANIE OWŁOSIENIA

PIĘKNE I IDEALNIE GŁADKIE CIAŁO NA LATA BEZ ZBĘDNEGO OWŁOSIENIA, CZY TO MOŻLIWE?Z najlepszym dostępnym na rynku urządzeniem do trwałej depilacji teraz już tak! Do tej pory najpowszechniejszymi sposobami usuwania niechcianych włosów były: wyrywanie pęsetą, golenie, woskowanie czy chemiczne depilowanie. 

Nie są to jednak metody idealne, są czasochłonne, krótkotrwałe i mające szereg efektów ubocznych w postaci zapalenia mieszków włosowych i wrastania włosów. Teraz jednak jest o wiele bardziej efektywne rozwiązanie – nowy, medyczny laser LightSheer ® to współczesny system zaprojektowany specjalnie do trwałego usuwania niechcianych włosów! Pozbądź się tego problemu raz na zawsze! 

Spełnij swoje marzenie o idealnie gładkiej skórze razem z nami, poddając się działaniu NAJLEPSZEGO NA ŚWIECIE spośród dostępnych urządzeń do depilacji laserowej – Lasera diodowego LIGHTSHEER™ . W naszym Instytucie pracujemy na najnowszym modelu z rocznika 2015- Lightsheer DESIRE!

O DEPILACJI LASEROWEJ

LASER DIODOWY LIGHTSHEER

Laser diodowy LightSheer amerykańskiej firmy Lumenis jest najnowocześniejszym na rynku urządzeniem do usuwania zbędnego owłosienia. Posiada honorowany na całym świecie certyfikat bezpieczeństwa i jakości wydany przez amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków a w marcu zeszłego roku. LightSheer Diode Laser System został uznany za najlepsze urządzenie do laserowej depilacji na Kongresie Amerykańskiego Towarzystwa Dermatologicznego w San Francisco.

WYKONUJEMY ZABIEGI Z NAJWIĘKSZĄ TROSKĄ O PACJENTA

Zalety lasera Lightshee

Jak przygotować się do zabiegu?

Jak wygląda zabieg?

Efekty i postępowania po zabiegu depilacji laserowej.

Victoria Day Spa

Twoje Centrum Luksusu

Slide
Slide
Slide

Victoria Slim

Kompleksowa oferta dla wszystkich, którzy na dłużej pragną zachować młody wygląd oraz mieć doskonałą sylwetkę.

Akademia Szkoleniowa

Szkolenia dofinansowane nawet w 80%!

Skontaktuj się z nami

Wysyłając wiadomość zgadzasz się z naszą polityką prywatności.

    Sklep
    Sklep