Pielęgnacja Stóp

OTWARCIE SALONU 18 MAJA!!!:))

Drodzy Klienci!

Z radością informujemy, że od poniedziałku 18.05 wracamy do pracy i również tego dnia ruszają zapisy. Obecnie wszystkie zapisy będą odbywały się wyłącznie drogą elektroniczną - przez telefon, przez rezerwację na naszej stronie, przez FB oraz na portalu Moment.pl).
Jednocześnie prosimy o stosowanie się do poniższych zaleceń:
- ponieważ poczekalnia będzie niedostępna prosimy o stawianie się na wizyty punktualnie oraz bez osób towarzyszących,
- prosimy o zastosowanie się do zaleceń noszenia maseczek oraz dezynfekcji rąk przy wejściu i wyjściu z salonu.
W naszym salonie, tak jak do tej pory, będą stosowane najwyższe standardy związane z higieną oraz dezynfekcją zgodnie z wytycznymi aby zapewnić bezpieczeństwo osobom w zespole oraz naszym Klientom.
Pozdrawiamy i do zobaczenia niedługo!:)
Zespół Victoria Day Spa

Nie ma wątpliwości, że zabieg pedicure to najlepszy sposób na zachowanie zdrowych i wypielęgnowanych stóp. Pedicure wykonany w naszym spa ukoi nie tylko zmęczone stopy, ale przyniesie ulgę również obolałym plecom. Dysponujemy ekskluzywnym fotelem do pedicure’u z masażem rolowym pleców, hydromasażem stóp oraz koloroterapią. Nastrojowa muzyka sprawi, że zapomnisz o wszystkich codziennych problemach, a przyjemny hydromasaż otuli Twe stopy i usunie z nich wszelkie zanieczyszczenia. Profesjonalny zabieg pedicure wykonany przez specjalistę, zakończony zostanie rozkosznym masażem stóp, co pozwoli Ci cieszyć się gładką, delikatną skórą oraz zdrowymi paznokciami przez długie tygodnie.