OTWARCIE SALONU 18 MAJA!!!:))

Drodzy Klienci!

Z radością informujemy, że od poniedziałku 18.05 wracamy do pracy i również tego dnia ruszają zapisy. Obecnie wszystkie zapisy będą odbywały się wyłącznie drogą elektroniczną - przez telefon, przez rezerwację na naszej stronie, przez FB oraz na portalu Moment.pl).
Jednocześnie prosimy o stosowanie się do poniższych zaleceń:
- ponieważ poczekalnia będzie niedostępna prosimy o stawianie się na wizyty punktualnie oraz bez osób towarzyszących,
- prosimy o zastosowanie się do zaleceń noszenia maseczek oraz dezynfekcji rąk przy wejściu i wyjściu z salonu.
W naszym salonie, tak jak do tej pory, będą stosowane najwyższe standardy związane z higieną oraz dezynfekcją zgodnie z wytycznymi aby zapewnić bezpieczeństwo osobom w zespole oraz naszym Klientom.
Pozdrawiamy i do zobaczenia niedługo!:)
Zespół Victoria Day Spa

Nadszedł długo oczekiwany moment przyjścia na świat Twojej małej pociechy. Zapewne czujesz ogromne szczęście i satysfakcję, mogąc spełniać się w roli mamy. Zdajemy sobie jednak sprawę, że jest to także czas, w którym sprostać musisz wielu zadaniom i obowiązkom. Zmęczenie i brak chwili dla siebie, odbijają się na Twoim wyglądzie i samopoczuciu, a co za tym idzie również na samopoczuciu Twojego dziecka.

Pragniemy więc zaprosić Cię do siebie, gdzie grono naszych specjalistów służyć Ci będzie fachową wiedzą i poradą, abyś jak najszybciej mogła wrócić do upragnionej formy sprzed ciąży. Przygotowane z myślą o Tobie zabiegi i programy pielęgnacyjne pomogą Ci w likwidacji zmian, jakie powstały w trakcie ciąży i po porodzie. Będzie to również świetna okazja do odpoczynku, którego niewątpliwie potrzebujesz.