mgr Zuzanna Różańska

OTWARCIE SALONU 18 MAJA!!!:))

Drodzy Klienci!

Z radością informujemy, że od poniedziałku 18.05 wracamy do pracy i również tego dnia ruszają zapisy. Obecnie wszystkie zapisy będą odbywały się wyłącznie drogą elektroniczną - przez telefon, przez rezerwację na naszej stronie, przez FB oraz na portalu Moment.pl).
Jednocześnie prosimy o stosowanie się do poniższych zaleceń:
- ponieważ poczekalnia będzie niedostępna prosimy o stawianie się na wizyty punktualnie oraz bez osób towarzyszących,
- prosimy o zastosowanie się do zaleceń noszenia maseczek oraz dezynfekcji rąk przy wejściu i wyjściu z salonu.
W naszym salonie, tak jak do tej pory, będą stosowane najwyższe standardy związane z higieną oraz dezynfekcją zgodnie z wytycznymi aby zapewnić bezpieczeństwo osobom w zespole oraz naszym Klientom.
Pozdrawiamy i do zobaczenia niedługo!:)
Zespół Victoria Day Spa

Wykwalifikowany dietetyk.

z kilkuletnim stażem

Ukończyła zawodowy kurs z zakresu dietetyki i planowania żywienia oraz liczne kursy i szkolenia dotyczące żywienia i suplementacji w różnych jednostkach chorobowych m.in. chorobach autoimmunologicznych. Dietetyka oraz niesienie pomocy innym jest jej pasją, sama na sobie przeprowadziła dogłębną analizę, zastosowała odpowiednią dietę oraz suplementację i wyszła zwycięsko z walki z chorobą niedoczynności tarczycy, insulino oporności i PCO. Skutkiem odpowiedniej diety była utrata kilkudziesięciu kg. Stale poszerza swoją wiedzę, uczestniczy w szkoleniach dotyczących problemu otyłości oraz chorób z nią związanych. Pacjentów traktuje indywidualnie, dla każdego opracowuje niepowtarzalny plan żywieniowy, zależny od jego potrzeb zdrowotnych oraz stylu życia co stanowi gwarancję sukcesu. Przy przygotowaniu diety, bierze pod uwagę szereg czynników, takich jak stan zdrowia, budowa ciała, poziom aktywności ruchowej, wyniki badań laboratoryjnych, upodobania smakowe, zdolności kulinarne oraz nietolerancje pokarmowe itp. Zuzia niezwykle motywuje swoich pacjentów i uświadamia, że dieta to nie tylko odchudzanie, ale przede wszystkim zmiana sposobu myślenia i stylu życia.