lic. Paulina Kuźniarz

OTWARCIE SALONU 18 MAJA!!!:))

Drodzy Klienci!

Z radością informujemy, że od poniedziałku 18.05 wracamy do pracy i również tego dnia ruszają zapisy. Obecnie wszystkie zapisy będą odbywały się wyłącznie drogą elektroniczną - przez telefon, przez rezerwację na naszej stronie, przez FB oraz na portalu Moment.pl).
Jednocześnie prosimy o stosowanie się do poniższych zaleceń:
- ponieważ poczekalnia będzie niedostępna prosimy o stawianie się na wizyty punktualnie oraz bez osób towarzyszących,
- prosimy o zastosowanie się do zaleceń noszenia maseczek oraz dezynfekcji rąk przy wejściu i wyjściu z salonu.
W naszym salonie, tak jak do tej pory, będą stosowane najwyższe standardy związane z higieną oraz dezynfekcją zgodnie z wytycznymi aby zapewnić bezpieczeństwo osobom w zespole oraz naszym Klientom.
Pozdrawiamy i do zobaczenia niedługo!:)
Zespół Victoria Day Spa

Kosmetolog

Recepcjonistka, opiekun klienta. Absolwentka Kosmetologii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach na wydziale Farmaceutycznym z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej. Obecnie kontynuuje naukę na studiach magisterskich. Pasjonatka wszelkich zagadnień z zakresu pielęgnacji twarzy i ciała. Uczestniczy w licznych kursach i szkoleniach w dziedzinie Beauty & SPA stale poszerzając swoją wiedzę. Jest niezwykle pracowita oraz skrupulatna, wytwarza wokół siebie aurę spokoju i serdeczności. Z pełnym zaangażowaniem otacza opieką naszych miłych Gości, służąc im wszelką radą i pomocą.