mgr Natalia Krawiec

OTWARCIE SALONU 18 MAJA!!!:))

Drodzy Klienci!

Z radością informujemy, że od poniedziałku 18.05 wracamy do pracy i również tego dnia ruszają zapisy. Obecnie wszystkie zapisy będą odbywały się wyłącznie drogą elektroniczną - przez telefon, przez rezerwację na naszej stronie, przez FB oraz na portalu Moment.pl).
Jednocześnie prosimy o stosowanie się do poniższych zaleceń:
- ponieważ poczekalnia będzie niedostępna prosimy o stawianie się na wizyty punktualnie oraz bez osób towarzyszących,
- prosimy o zastosowanie się do zaleceń noszenia maseczek oraz dezynfekcji rąk przy wejściu i wyjściu z salonu.
W naszym salonie, tak jak do tej pory, będą stosowane najwyższe standardy związane z higieną oraz dezynfekcją zgodnie z wytycznymi aby zapewnić bezpieczeństwo osobom w zespole oraz naszym Klientom.
Pozdrawiamy i do zobaczenia niedługo!:)
Zespół Victoria Day Spa

Fizjoterapeuta, kosmetolog

z wieloletnim stażem

Tytuł magistra fizjoterapii uzyskała na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach, natomiast wiedzę z zakresu kosmetologii poszerzała na studiach podyplomowych w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej. Od początku studiów wiedziała, że chce pracować w salonie odnowy biologicznej, wciąż doskonaląc się w tej dziedzinie. Specjalizuje się we wszelkiego rodzaju masażach oraz zabiegach na ciało. Ukończyła liczne kursy specjalistyczne z zakresu masaży orientalnych oraz zabiegów wyszczuplająco - modelujących. Jest niezwykle pogodną i uśmiechniętą osobą, lubiącą kontakt z klientem. Priorytetem Natalii jest indywidualne podejście do każdego pacjenta oraz dołożenie wszelkich starań, aby opuścił gabinet w pełni odprężony i zrelaksowany.

Certyfikaty Natalii Krawiec