Lic. Martyna Buchta

OTWARCIE SALONU 18 MAJA!!!:))

Drodzy Klienci!

Z radością informujemy, że od poniedziałku 18.05 wracamy do pracy i również tego dnia ruszają zapisy. Obecnie wszystkie zapisy będą odbywały się wyłącznie drogą elektroniczną - przez telefon, przez rezerwację na naszej stronie, przez FB oraz na portalu Moment.pl).
Jednocześnie prosimy o stosowanie się do poniższych zaleceń:
- ponieważ poczekalnia będzie niedostępna prosimy o stawianie się na wizyty punktualnie oraz bez osób towarzyszących,
- prosimy o zastosowanie się do zaleceń noszenia maseczek oraz dezynfekcji rąk przy wejściu i wyjściu z salonu.
W naszym salonie, tak jak do tej pory, będą stosowane najwyższe standardy związane z higieną oraz dezynfekcją zgodnie z wytycznymi aby zapewnić bezpieczeństwo osobom w zespole oraz naszym Klientom.
Pozdrawiamy i do zobaczenia niedługo!:)
Zespół Victoria Day Spa

Kosmetolog, masażysta

z kilkuletnim doświadczeniem

Kosmetolog, masażysta. Absolwentka studiów licencjackich w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach, kontynuuje naukę na studiach magisterskich. Pasjonatka wszelkich zagadnień z zakresu kosmetologii. Posiada wysoko rozwinięte umiejętności z zakresu obsługi klienta. Jest niezwykle rzetelna i pracowita, a jej pogoda ducha wpływa na niezwykle przyjemną atmosferę w pracy. Do każdego zabiegu podchodzi z pełnym zaangażowaniem i empatią. Stale poszerza swoją wiedzę i umiejętności na licznych kursach i szkoleniach. Już przy pierwszym kontakcie zyskuje ogromną sympatię Klientów, których z wielką życzliwością wita w naszym Instytucie.

Certyfikaty Martyny Buchty