mgr Marta Joanna Masternak

OTWARCIE SALONU 18 MAJA!!!:))

Drodzy Klienci!

Z radością informujemy, że od poniedziałku 18.05 wracamy do pracy i również tego dnia ruszają zapisy. Obecnie wszystkie zapisy będą odbywały się wyłącznie drogą elektroniczną - przez telefon, przez rezerwację na naszej stronie, przez FB oraz na portalu Moment.pl).
Jednocześnie prosimy o stosowanie się do poniższych zaleceń:
- ponieważ poczekalnia będzie niedostępna prosimy o stawianie się na wizyty punktualnie oraz bez osób towarzyszących,
- prosimy o zastosowanie się do zaleceń noszenia maseczek oraz dezynfekcji rąk przy wejściu i wyjściu z salonu.
W naszym salonie, tak jak do tej pory, będą stosowane najwyższe standardy związane z higieną oraz dezynfekcją zgodnie z wytycznymi aby zapewnić bezpieczeństwo osobom w zespole oraz naszym Klientom.
Pozdrawiamy i do zobaczenia niedługo!:)
Zespół Victoria Day Spa

Kosmetolog

z wieloletnim doświadczeniem

Absolwentka studiów licencjackich oraz magisterskich na Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach. Szerokie umiejętności praktyczne zdobyła już na etapie policealnego studium Medyczno-Społecznego na kierunku Technik Usług Kosmetycznych. Od najmłodszych lat przejawiała ogromne zainteresowania tematyką kosmetyki i wiedziała kim chce zostać w przyszłości. Kocha to co robi, z zamiłowaniem podchodzi do każdego zabiegu, indywidualnie dobierając jego komponenty, ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb i preferencji klienta. Specjalizuje się w pielęgnacji skóry twarzy, wizażu, stylizacji paznokci, pielęgnacji dłoni i stop oraz ciała. Stale poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w licznych kongresach kosmetycznych, kursach i szkoleniach. Ukończyła również kurs makijażu permanentnego metodą włosa – Microblading i obecnie pozyskuje coraz liczniejsze grono zadowolonych klientek, które zdecydowały się u niej na ten zabieg. Jest osobą o niezwykle spokojnym i życzliwym usposobieniu. Uwielbia pracę z klientem, a jego zadowolenie sprawia jej największą przyjemność i satysfakcję.