mgr Klaudia Zagórska

OTWARCIE SALONU 18 MAJA!!!:))

Drodzy Klienci!

Z radością informujemy, że od poniedziałku 18.05 wracamy do pracy i również tego dnia ruszają zapisy. Obecnie wszystkie zapisy będą odbywały się wyłącznie drogą elektroniczną - przez telefon, przez rezerwację na naszej stronie, przez FB oraz na portalu Moment.pl).
Jednocześnie prosimy o stosowanie się do poniższych zaleceń:
- ponieważ poczekalnia będzie niedostępna prosimy o stawianie się na wizyty punktualnie oraz bez osób towarzyszących,
- prosimy o zastosowanie się do zaleceń noszenia maseczek oraz dezynfekcji rąk przy wejściu i wyjściu z salonu.
W naszym salonie, tak jak do tej pory, będą stosowane najwyższe standardy związane z higieną oraz dezynfekcją zgodnie z wytycznymi aby zapewnić bezpieczeństwo osobom w zespole oraz naszym Klientom.
Pozdrawiamy i do zobaczenia niedługo!:)
Zespół Victoria Day Spa

Kosmetolog

z wieloletnim stażem

Absolwentka Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej na kierunku Kosmetologia. Doświadczenie zdobywała w salonach kosmetycznych w Gliwicach. Specjalizuje się w pielęgnacji skóry twarzy, wizażu, stylizacji paznokci, pielęgnacji dłoni i stop oraz ciała. W pracy ważny jest dla niej profesjonalizm i stałe doskonalenie się w swojej dziedzinie. Pasjonuje się osiągnięciami i postępami w kosmetologii profesjonalnej. Najbardziej ceni sobie kontakt z klientami, którzy są dla niej inspiracją i motywacją do rozwoju. Satysfakcja klienta i poczucie dobrze wykonanej pracy jest dla niej bezcenne.

Certyfikaty Klaudii Zagórskiej