Ewelina Szymacha

OTWARCIE SALONU 18 MAJA!!!:))

Drodzy Klienci!

Z radością informujemy, że od poniedziałku 18.05 wracamy do pracy i również tego dnia ruszają zapisy. Obecnie wszystkie zapisy będą odbywały się wyłącznie drogą elektroniczną - przez telefon, przez rezerwację na naszej stronie, przez FB oraz na portalu Moment.pl).
Jednocześnie prosimy o stosowanie się do poniższych zaleceń:
- ponieważ poczekalnia będzie niedostępna prosimy o stawianie się na wizyty punktualnie oraz bez osób towarzyszących,
- prosimy o zastosowanie się do zaleceń noszenia maseczek oraz dezynfekcji rąk przy wejściu i wyjściu z salonu.
W naszym salonie, tak jak do tej pory, będą stosowane najwyższe standardy związane z higieną oraz dezynfekcją zgodnie z wytycznymi aby zapewnić bezpieczeństwo osobom w zespole oraz naszym Klientom.
Pozdrawiamy i do zobaczenia niedługo!:)
Zespół Victoria Day Spa

Fryzjer Stylista

Ewelina swoją przygodę z fryzjerstwem zaczęła kilka lat temu. Jest młodą fryzjerką z wielkimi ambicjami. Pragnie się rozwijać i szkolić, by sprostać oczekiwaniom każdego Klienta. Fryzjerstwo to dla niej pasja. Specjalizuje się głównie w koloryzacjach i strzyżeniach, które dają jej wiele radości, ponieważ mają duży wpływ na wizerunek człowieka. Do każdego Klienta podchodzi indywidualnie i uważnie słucha jakie są jego potrzeby. Bardzo chętnie proponuje swoje wizje i zawsze służy poradą. Jest wyjątkową optymistką, która nie boi się wyzwań. Bezustannie dba o to, by atmosfera z Klientem była przyjazna i miła.