mgr Aneta Mazurek

OTWARCIE SALONU 18 MAJA!!!:))

Drodzy Klienci!

Z radością informujemy, że od poniedziałku 18.05 wracamy do pracy i również tego dnia ruszają zapisy. Obecnie wszystkie zapisy będą odbywały się wyłącznie drogą elektroniczną - przez telefon, przez rezerwację na naszej stronie, przez FB oraz na portalu Moment.pl).
Jednocześnie prosimy o stosowanie się do poniższych zaleceń:
- ponieważ poczekalnia będzie niedostępna prosimy o stawianie się na wizyty punktualnie oraz bez osób towarzyszących,
- prosimy o zastosowanie się do zaleceń noszenia maseczek oraz dezynfekcji rąk przy wejściu i wyjściu z salonu.
W naszym salonie, tak jak do tej pory, będą stosowane najwyższe standardy związane z higieną oraz dezynfekcją zgodnie z wytycznymi aby zapewnić bezpieczeństwo osobom w zespole oraz naszym Klientom.
Pozdrawiamy i do zobaczenia niedługo!:)
Zespół Victoria Day Spa

Menadżer, opiekun klienta

instruktor odnowy biologicznej

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie ze specjalnością Odnowy Psychosomatycznej i Zarządzania Ośrodkami SPA. Osoba uwielbiająca kontakt z ludźmi, o wyjątkowo ciepłym i pogodnym usposobieniu. Ze stale goszczącym na twarzy uśmiechem serdecznie ugości Państwa w naszym Instytucie oraz profesjonalnie doradzi dobór odpowiednich zabiegów i kosmetyków. Emanuje niezwykle pozytywną energią, zawsze chętnie pomoże, odpowie na wszelkie pytania, tak aby w pełni świadomie mogli Państwo wybrać zabiegi indywidualnie dobrane do Państwa potrzeb i oczekiwań.