mgr Andrzej Kuś

OTWARCIE SALONU 18 MAJA!!!:))

Drodzy Klienci!

Z radością informujemy, że od poniedziałku 18.05 wracamy do pracy i również tego dnia ruszają zapisy. Obecnie wszystkie zapisy będą odbywały się wyłącznie drogą elektroniczną - przez telefon, przez rezerwację na naszej stronie, przez FB oraz na portalu Moment.pl).
Jednocześnie prosimy o stosowanie się do poniższych zaleceń:
- ponieważ poczekalnia będzie niedostępna prosimy o stawianie się na wizyty punktualnie oraz bez osób towarzyszących,
- prosimy o zastosowanie się do zaleceń noszenia maseczek oraz dezynfekcji rąk przy wejściu i wyjściu z salonu.
W naszym salonie, tak jak do tej pory, będą stosowane najwyższe standardy związane z higieną oraz dezynfekcją zgodnie z wytycznymi aby zapewnić bezpieczeństwo osobom w zespole oraz naszym Klientom.
Pozdrawiamy i do zobaczenia niedługo!:)
Zespół Victoria Day Spa

Menadżer / Stylista

pasjonat fryzjerstwa i stylizacji

Fryzjerstwo i tworzenie fryzur jest pasją Andrzeja od lat. Przygoda z fryzjerstwem zaczęła się od ukończenia kursu "Long Staż" w Akademii Szkoleniowej B&K pod okiem najlepszych edukatorów. Ukończył również prestiżowe szkolenie Schwarzkopf Professjonal z koloryzacji, pielęgnacji i masażu. Uczestnik wielu programów i festiwali, m.in. programu "Efekt WOW" na Targach Beauty Days we współpracy modnewlosy.pl oraz udział w Festiwalu Opole 2017. Najważniejszą rolą w pracy Andrzeja jest wsłuchanie się w potrzeby Klienta oraz jego oczekiwania. Do każdego podchodzi indywidualnie, bo tworzy nie tylko fryzurę ale przede wszystkim kreuje wizerunek. Nic nie cieszy go bardziej niż efekt końcowy pracy no i oczywiście uśmiech na twarzy Klienta :)