SPA DOSKONAŁE 2015 TWOJEGO STYLU TO PRESTIŻOWA NAGRODA, KTÓRĄ NASZE SPA OTRZYMAŁO JAKO JEDYNE NA ŚLĄSKU Należymy do grona najlepszych SPA w całej Polsce!

OTWARCIE SALONU 18 MAJA!!!:))

Drodzy Klienci!

Z radością informujemy, że od poniedziałku 18.05 wracamy do pracy i również tego dnia ruszają zapisy. Obecnie wszystkie zapisy będą odbywały się wyłącznie drogą elektroniczną - przez telefon, przez rezerwację na naszej stronie, przez FB oraz na portalu Moment.pl).
Jednocześnie prosimy o stosowanie się do poniższych zaleceń:
- ponieważ poczekalnia będzie niedostępna prosimy o stawianie się na wizyty punktualnie oraz bez osób towarzyszących,
- prosimy o zastosowanie się do zaleceń noszenia maseczek oraz dezynfekcji rąk przy wejściu i wyjściu z salonu.
W naszym salonie, tak jak do tej pory, będą stosowane najwyższe standardy związane z higieną oraz dezynfekcją zgodnie z wytycznymi aby zapewnić bezpieczeństwo osobom w zespole oraz naszym Klientom.
Pozdrawiamy i do zobaczenia niedługo!:)
Zespół Victoria Day Spa

GALA BEAUTY STARS 2017

WYRÓŻNIENIE W OGÓLNOPOLSKIM PLEBISCYCIE

Gala Beauty Stars to plebiscyt, którego celem jest wytypowanie najbardziej wartościowych i godnych polecenia adresów urodowych na mapie Polski. Przyznawane wyróżnienia są dowodem najwyższej jakości usług, bezpieczeństwa, zaufania oraz wyjątkowej opieki nad klientem. Cieszymy się, że po raz kolejny możemy należeć do grona najlepszych w swojej branży.

ZŁOTY PUNKT

NA MAPIE ŚLĄSKA

Znaleźliśmy się na Liście Złotych Punktów polecanych i rekomendowanych przez magazyn Modny Śląsk. Powstała ona, by na mapie Górnego Śląska wyróżnić miejsca szczególnie godne uwagi. Złote Punkty to miejsca wyjątkowe, prestiżowe, a takie właśnie jest nasze SPA.

PLEBISCYT MISTRZOWIE URODY

KOSMETOLOG ROKU 2017

Nasz kosmetolog Marta Zawada została nominowana do nagrody w ogólnopolskim plebiscycie Mistrzowie Urody organizowanym przez Dziennik Zachodni. Dzięki Państwa głosom zajęła II miejsce w kategorii Kosmetolog Roku 2017 Gliwic i powiatu gliwickiego. Jesteśmy dumni, mając w Zespole najlepszych specjalistów, którzy świadczą Państwu usługi na najwyższym poziomie.