ICOONE LASER WYŁĄCZNIE W VICTORIA DAY SPA

OTWARCIE SALONU 18 MAJA!!!:))

Drodzy Klienci!

Z radością informujemy, że od poniedziałku 18.05 wracamy do pracy i również tego dnia ruszają zapisy. Obecnie wszystkie zapisy będą odbywały się wyłącznie drogą elektroniczną - przez telefon, przez rezerwację na naszej stronie, przez FB oraz na portalu Moment.pl).
Jednocześnie prosimy o stosowanie się do poniższych zaleceń:
- ponieważ poczekalnia będzie niedostępna prosimy o stawianie się na wizyty punktualnie oraz bez osób towarzyszących,
- prosimy o zastosowanie się do zaleceń noszenia maseczek oraz dezynfekcji rąk przy wejściu i wyjściu z salonu.
W naszym salonie, tak jak do tej pory, będą stosowane najwyższe standardy związane z higieną oraz dezynfekcją zgodnie z wytycznymi aby zapewnić bezpieczeństwo osobom w zespole oraz naszym Klientom.
Pozdrawiamy i do zobaczenia niedługo!:)
Zespół Victoria Day Spa
ICOONE LASER WYŁĄCZNIE W VICTORIA DAY SPA
06 Nov

ICOONE LASER WYŁĄCZNIE W VICTORIA DAY SPA

Oferujemy Wam najskuteczniejsze rozwiązania!

Stało się! Już jest! Prosto z Włoch dotarł do nas długo oczekiwany, upragniony, najnowszy, a zarazem najlepszy model ICOONE ® laser. Zwycięzca prestiżowych nagród, w tym I miejsce w kategorii „Kosmetyka aparaturowa – ciało” Beauty Forum Awards 2017 oraz I nagroda w kategorii „Urządzenia kosmetyczne do zabiegów na twarz i ciało” Beauty Inspiration 2017. Najnowocześniejsza technologia udoskonalona światłem lasera oraz LED już dostępna w Gliwicach - jedynie w Instytucie Victoria Day Spa! Obecnie na całym Śląsku znajdują się zaledwie dwa urządzenia ICOONE ® laser. Przekonaj się sama jak proste może być modelowanie sylwetki, niwelowanie cellulitu oraz wiotkiej skóry z naszym najnowszym urządzeniem, w którym zakochał się nasz cały Zespół!

Serdecznie zapraszamy.